Jumbo Bobin

TaşıyıcıBOPP Film
Boyutlar4,5cm X 800 mt / 5cm X 800 mt
Kalınlık36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ
RenklerSarı / Şeffaf / Turuncu / Taba
Isı Dayanımı‘-20°C > 80°C
Genel BakışGüçlü PP taşıyıcı
 Hızlı Yapışma
 Kuvvetli Tutuculuk
 Çevre Dostu
Kullanım AlanlarıKoli kapatma
 Koli kapatma, Ambalaj kapatma
Satın Altrendyol Hotmelt Banthepsiburada Hotmelt Bantamazon bonabant Hotmelt Bantn11 Hotmelt Bant

Güçlü Yapıştırma Özelliği

İstenilen Renkte Üretim

İstenilen Genişlikte ve Uzunlukta Üretim

bantlar Jumbo Bobin

TaşıyıcıRenkTutkalKalınlıkIsı Dayanımı
BOPP FilmŞeffafAkrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ-20°C > 80°C

 

Jumbo Bobin ve Toptan Jumbo Bobin 

Bonabant.com firması olarak oldukça kaliteli ve birbirinden farklı Jumbo bobin bulunmaktadır. Hangi sektör olursa olsun kullanım alanlarına göre istediğiniz ürünü istediğiniz kalitede bulabilmeniz mümkün. Jumbo bobin ihtiyaçlarınıza ve özelliklerine göre seçim yaparak uygun fiyat olanaklarıyla satın alabilmeniz mümkün.

Jumbo bobin seçenekleri paketleme işlemi, baskı işlemi, laboratuvar gibi farklı alanlarda kullanımlara göre birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Jumbo bobin çeşitleri, kullanılan malzemelere ve kaplama malzemelerine göre farklılıklar görülmektedir.

Tamamen ihtiyaçlara yönelik bulunan Jumbo bobinler, bonabant.com olarak ürünlerimiz dijital baskı, mürekkep püskürtmeli olmak üzere birbirinden farklı baskı çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca sıcak ve soğuk pres olan Jumbo bobinleri de tercih edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan Jumbo bobin çeşitleri, ister firmalar isterse kişisel kullanımlar için kullanılmaktadır. Ürünlerinizin daha uzun ömürlü paketleme işlemlerini tamamlamak için kullanacağınız alana ve ürünlere göre tercih ederek ya da firmamızdan bilgi alarak uygun fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Sitemizde bulunan Jumbo bobin ürünleri hediye paketleme, çiçek paketleme, kargo paketleme vb. hayatımızın hemen hemen her alanında kullanılmasına uygun olan birden fazla çeşitlerinin yer almasının yanı sıra oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımlar için tercih edilmektedir.

Banobant.com firması olarak gerek Türkiye gerekse dünyanın farklı bölgelerine kullanıcıların istek ve kullanım alanlarına göre hizmet vererek alanında öncü firma olma özelliğini devam ettirmektedir. Her bütçeye uygun olarak sunduğumuz Jumbo bobin çeşitleri sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Toptan Jumbo Bobin 

Sizde sitemiz üzerinden kolay bir şekilde sipariş vererek boşa giden zamanın ve çabaların önüne geçerek zaman kazanabilirsiniz. En kaliteli ürünleri ve hizmeti vermeye devam ederek, gerek Türkiye gerekse Global alanda faaliyet göstermeye devam edeceğiz. İhtiyacınıza yönelik Jumbo bobin streç fiyatları için sitemiz üzerinden inceleyerek ihtiyaç duyduğunuzda iletişim kısmından müşteri hizmetlerine bağlanarak destek alabilirsiniz.

Jumbo Bobin Ne Demek

Jumbo bobin, bantların üretiminde kullanılan en önemli ürünler arasında yer alır. Bandın ana maddesi olan yani yapışkanların tutturulmasını sağlayan ve bantların bütünlüğünü sağlayan nesneye Jumbo bobin ismi verilir. Jumbo bobinler birbirinden farklı ebatlarda bulunmaktadır. Farklı sektörler için kullanıma uygun üretilen Jumbo bobinler sayesinde tercih yaparken ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Farklı ebatlarda üretilen Jumbo bobinler, farklı baskı çeşitlerine göre üretilirken aynı zaman da sıcak ya da soğuk pres olarak uygulanan Jumbo bobinlerde bulunmaktadır. Jumbo bobin kullanım alanları arasında en fazla tercih edilen alanlar ise genellikle kargo alanlarındır. Ancak Jumbo bobinler hayatımızın hemen her alanında fazlasıyla kullanılmaktadır.

Jumbo Bobin Dilimleme Makinesi

Jumbo bobin dilimleme makinesi farklı boyutlarda tercih edilen bobinlerin kesilmesi işlemini yapan makinelerdir. Farklı türlerde ve farklı özelliklerde bulunan Jumbo bobin dilimleme makineleri kullanım alanlarına göre birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İnsan gücünün kullanıldığı ve kullanılamadığı alanlarda kesim yapabilen bu makineler kalitelerine ve özelliklerine göre farklı fiyatlara göre ayrılmaktadır. Yüksek hızlı dilimleme makineleri dört katlı olarak üretilen makineler olsa da genellikle tüketim alanlarına göre özel makineler bulunmaktadır. Ancak genel olarak Jumbo bobin dilimleme makinelerinin 4 farklı ana görev alanları bulunur. Bunlar ise;

  1. Sarım Kontrolü: Doğrudan kaydırıcı rayların kalkışlarını kontrol eden sistemdir. Kısacası kaydırağın hareket etmesini sağlayan sistemdir.
  2. Alt Dilimleme Bıçağı: Tek parça halinde bulunan bu bıçak ise birden fazla bıçağın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bir settir. 
  3. Arka Stant: İleri ve geri gidebilme özelliği buluna bu alanı kontrol etmek oldukça kolaydır. 
  4. Gelişmiş Kalender Teknolojisi: bir ya da birden fazla motoru bulunan alandır. Makinelerin özelliklerine göre bu alanda birden fazla motor bulunur. 

4 farklı alanı bulunan Jumbo bobinler müşterilerin talepleri ve ihtiyaçlarına göre kesim yaparak ürünleri seri halde hazır eden makine sistemidir.

Jumbo Bobin Streç Fiyatları

Jumbo bobin streç filmlerin fiyatları ilk olarak kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Üretim maliyetlerini düşürmek amacıyla yapılan toplu siparişler sayesinde normalin daha da azına Jumbo bobin sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin sayısının fazla olması maliyeti düşüreceği için sipariş oluştururken bu önemli noktayı göz önünde bulundurun. Jumbo bobin fiyatlarıysa ürünlerin metresine göre hesaplanır. Ancak bazı firmalar müşterilerine özel olarak gerçekleştirdiği yüzdelik indirimler fiyatları etkileyebilir. Jumbo bobin streç fiyatları hakkında net bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçerek istediğiniz ürün sayısı ya da metresine göre fiyat alabilirsiniz.

Jumbo Bobin Üreticileri 

Jumbo bobin üreticileri eşya ya da kolilerin paketlenmesi amacıyla tercih edilen Jumbo bobin üretimini gerçekleştirilen firmalardır. Genellikle ürünlerin zedelenmesi amacıyla tercih edilen bu bobinlerin kalitesine göre fiyat farklılıkları da görülmektedir. Farklı sektörlerde rahatlıkla kullanılabilecek Jumbo bobinleri üreten firmaların ürün kalitesine göre fiyat farklılıkları da bulunmaktadır. Kalitelerine göre sınıflandırma yapan Jumbo bobin üreticileri, verilen siparişlere göre de fiyat çıkartmaktadır. Kalite kontrol alanında kusursuz hizmet veren üreticiler, müşterilerin taleplerini karşılama konusunda gerekli çalışmaları yaptıktan sonra üretim aşmasına geçerler. 

Ülkemizde birden fazla Jumbo bobin üreticisi olması nedeniyle kalite ve fiyat farklarıyla karşılaşmanız mümkün. Talepleriniz doğrultusunda siparişlerinizi firmalara sunarak tercih edeceğiniz fiyat aralıkları ve kalitesine göre ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Koli bandı ürün grubumuzu da incelemenizi öneririz.