Jumbo Bobin

Taşıyıcı BOPP Film
Boyutlar 4,5cm X 800 mt / 5cm X 800 mt
Kalınlık 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ
Renkler Sarı / Şeffaf / Turuncu / Taba
Isı Dayanımı ‘-20°C > 80°C
Genel Bakış Güçlü PP taşıyıcı
Hızlı Yapışma
Kuvvetli Tutuculuk
Çevre Dostu
Kullanım Alanları Koli kapatma
Koli kapatma, Ambalaj kapatma
Satın Al trendyol Hotmelt Banthepsiburada Hotmelt Bantamazon bonabant Hotmelt Bantn11 Hotmelt Bant

Güçlü Yapıştırma Özelliği

İstenilen Renkte Üretim

İstenilen Genişlikte ve Uzunlukta Üretim

bantlar Jumbo Bobin

Taşıyıcı Renk Tutkal Kalınlık Isı Dayanımı
BOPP Film Şeffaf Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ -20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ -20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ -20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ -20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ -20°C > 80°C

Toptan Jumbo Bobin

Bonabant.com firması olarak oldukça kaliteli ve birbirinden farklı Jumbo bobin bulunmaktadır. Hangi sektör olursa olsun kullanım alanlarına göre istediğiniz ürünü istediğiniz kalitede bulabilmeniz mümkün. İhtiyaçlarınıza ve özelliklerine göre seçim yaparak uygun fiyat olanaklarıyla satın alabilirsiniz.

Bu bobinler, paketleme, baskı ve laboratuvar gibi alanlarda çeşitli kullanımlar için birden fazla tipe sahiptir. Malzeme ve kaplama türüne göre farklı jumbo bobin çeşitleri mevcuttur.

Bonabant.com’da, ihtiyaçlara özel olarak sunulan bobinlerimiz arasında dijital baskı ve mürekkep püskürtmeli gibi çeşitli baskı türleri bulunmaktadır. Ayrıca sıcak ve soğuk pres olan Jumbo bobinleri de tercih edebilirsiniz.

Web sitemizde sunulan bobin çeşitleri, hem ticari hem de bireysel ihtiyaçlar için idealdir. Paketleme ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilir veya firmamızdan tavsiye alarak, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ürün yelpazemiz, hediye, çiçek, kargo paketlemesi gibi çeşitli kullanım alanlarına uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü seçenekler sunmaktadır. Bonabant.com olarak, Türkiye ve dünya genelinde kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimizle sektörde liderliğimizi sürdürmekteyiz. Her bütçeye hitap eden bobin çeşitlerimizle müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirliyoruz.

 

Jumbo Bobin Bant Fiyatları

Jumbo bobin bant fiyatları, malzeme kalitesi, boyut, yapışkan tipi ve alınan miktar gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Toplu satın alımlarda fiyatlar düşebilirken, özel malzemeler daha pahalı olabilir. Güncel fiyatlar için tedarikçilerden veya üreticilerden direkt bilgi almak en iyisidir. Promosyonlar ve indirimler de fiyatları etkileyebilir, bu yüzden alışveriş öncesi teklifleri kontrol etmek önemlidir.

 

Jumbo Bobin Ne Demek

Bandın ana maddesi olan yani yapışkanların tutturulmasını sağlayan ve bantların bütünlüğünü sağlayan nesneye Jumbo bobin ismi verilir. Bu bobinler birbirinden farklı ebatlarda bulunmaktadır. Farklı sektörler için kullanıma uygun üretilen bobinler sayesinde tercih yaparken ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Farklı ebatlarda üretilen bu bobinler, farklı baskı çeşitlerine göre üretilirken aynı zaman da sıcak ya da soğuk pres olarak uygulananları da bulunmaktadır. Kullanım alanları arasında en fazla tercih edilen alanlar ise genellikle kargo alanlarındır. Ancak bu bobinler hayatımızın hemen her alanında fazlasıyla kullanılmaktadır.

 

Toptan Jumbo Bobin

Siz de sitemiz üzerinden kolay bir şekilde sipariş vererek boşa giden zamanın ve çabaların önüne geçebilirsiniz. En kaliteli ürünleri ve hizmeti vermeye devam ederek, gerek Türkiye gerekse Global alanda faaliyet göstermeye devam edeceğiz. İhtiyacınıza yönelik Jumbo bobin streç fiyatları için sitemiz üzerinden inceleyerek ihtiyaç duyduğunuzda iletişim kısmından müşteri hizmetlerine bağlanarak destek alabilirsiniz.

 

Jumbo Bobin Dilimleme Makinesi

Jumbo bobin dilimleme makinesi farklı boyutlarda tercih edilen bobinlerin kesilmesi işlemini yapan makinelerdir. Farklı türlerde ve farklı özelliklerde bulunan bobin dilimleme makineleri kullanım alanlarına göre birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İnsan gücünün kullanıldığı ve kullanılamadığı alanlarda kesim yapabilen bu makineler kalitelerine ve özelliklerine göre farklı fiyatlara göre ayrılmaktadır. Yüksek hızlı dilimleme makineleri dört katlı olarak üretilen makineler olsa da genellikle tüketim alanlarına göre özel makineler bulunmaktadır. Ancak genel olarak 4 farklı ana görev alanları bulunur. Bunlar ise;

  1. Sarım Kontrolü: Doğrudan kaydırıcı rayların kalkışlarını kontrol eden sistemdir. Kısacası kaydırağın hareket etmesini sağlayan sistemdir.
  2. Alt Dilimleme Bıçağı: Tek parça halinde bulunan bu bıçak ise birden fazla bıçağın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bir settir.
  3. Arka Stant: İleri ve geri gidebilme özelliği buluna bu alanı kontrol etmek oldukça kolaydır.
  4. Gelişmiş Kalender Teknolojisi: bir ya da birden fazla motoru bulunan alandır. Makinelerin özelliklerine göre bu alanda birden fazla motor bulunur.

 

Jumbo Bobin Streç Fiyatları

Jumbo bobin streç filmlerin fiyatları ilk olarak kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Üretim maliyetlerini düşürmek amacıyla yapılan toplu siparişler sayesinde daha uyguna bu ürünlere sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin sayısının fazla olması maliyeti düşüreceği için sipariş oluştururken bu önemli noktayı göz önünde bulundurun.

Jumbo bobin fiyatları ürünlerin metresine göre hesaplanır. Ancak bazı firmalar müşterilerine özel olarak gerçekleştirdiği yüzdelik indirimler fiyatları etkileyebilir.

 

Jumbo Bobin Üreticileri

Jumbo bobin üreticileri eşya ya da kolilerin paketlenmesi amacıyla tercih etmektedir. Genellikle ürünlerin zedelenmesi amacıyla tercih edilen bu bobinlerin kalitesine göre fiyat farklılıkları da görülmektedir. Farklı sektörlerde rahatlıkla kullanılabilecek Jumbo bobinleri üreten firmaların ürün kalitesine göre fiyat farklılıkları da bulunmaktadır. Kalitelerine göre sınıflandırma yapan üreticiler, verilen siparişlere göre de fiyat çıkartmaktadır. Kalite kontrol alanında kusursuz hizmet veren üreticiler, müşterilerin taleplerini karşılama konusunda gerekli çalışmaları yaptıktan sonra üretim aşmasına geçerler.

Ülkemizde birden fazla Jumbo bobin üreticisi olması nedeniyle kalite ve fiyat farklarıyla karşılaşmanız mümkün. Talepleriniz doğrultusunda siparişlerinizi firmalara sunarak tercih edeceğiniz fiyat aralıkları ve kalitesine göre ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Koli bandı ürün grubumuzu da incelemenizi öneririz.