BASKILI BANT

Taşıyıcı BOPP Film
Boyutlar 4,5cm X 50mt ~ 1000 mt / 4,8cm X 1000mt ~ 800 mt / 5cm X 50mt ~ 1000 mt
Kalınlık 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ
Renkler Renk + logo
Isı Dayanımı ‘-20°C > 80°C
Genel Bakış Güçlü PP taşıyıcı
Kullanım Alanları Kuvvetli yapışma özelliği
Çevre dostu
firma imajı
kurumsal bir görünüm sağlama
Satın Al trendyol Hotmelt Banthepsiburada Hotmelt Bantamazon bonabant Hotmelt Bantn11 Hotmelt BantHotmelt Bant

Güçlü Yapıştırma
Özelliği

İstenilen Renkte
Üretim

İstenilen Genişlikte ve Uzunlukta Üretim

bantlar Baskılı Bant
TaşıyıcıRenkTutkalKalınlıkIsı Dayanımı
BOPP FilmŞeffafAkrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film Akrilik36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C

Baskılı Bant ve Özellikleri

Baskılı bant, sağladığı avantajlar nedeniyle firmalar tarafından en fazla tercih edilen bant çeşitleri arasında yer almaktadır. Baskılı ambalaj bantları firmalara kurumsal bir kimlik havasının katmasının yanı sıra farklı alanlarda etkili dayanıklılık ve sağlamlık gösterdiği için de tercih edilmektedir.

Özellikle sevkiyat yapan firmaların kolilerin ya da paketlerin daha kolay bir şekilde ayırt edilebilmesi için baskılı koli bandı tercih ederler. Farklı kullanım alanları nedeniyle son dönemlerde firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilen bu bantlar, hızlı bir pazar yeri haline gelmiştir.

 

Baskılı Bant Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Basklı bant kullananın en büyük avantajları arasında firmanızın daha kurumsal bir yapıda olmasının yanı sıra baskılı ambalaj bant sayesinde ücretsiz olarak reklam ve tanıtım yapma fırsatını da elde etmiş olursunuz. Bu nedenle özel olarak firmalara hazırlanan baskılı koli bandı, kullanım amaçlarına göre farklılıklar gösterse de genel olarak aynı işlevleri yerine getirmek için kullanılmaktadır.

 

Ayrıca son dönemlerde baskılı bant imalatı yapan firmalarda ciddi artış yaşanması sebebiyle bant fiyatlarında da değişiklikler görülmektedir. Oldukça geniş bir pazar yeri haline gelen bu bantları toptan almak isteyenler sitemiz üzerinden ihtiyaç duyduğu ürünleri inceleyerek uygun fiyat olanaklarından yararlanabilirler.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak sektör liderliğimizi sürdürüyoruz. Baskılı koli bantları, paketlerin güvenliğini sağlayarak, yetkisiz açılmalarını önler. Bu da onların önemli bir kullanım amacıdır.

Böylelikle baskılı ambalaj bantları ile güvenlik sağlarken, firmanızı ücretsiz tanıtırsınız. Ayrıca kurumsal kimlikte oluşturursunuz. Bu da firmanıza iyi bir izlenim bırakır.

 

Özel Baskılı Bant Nerelerde Kullanılır ?

Özel baskılı bantlar sunduğu avantajlar nedeniyle firmaların daha kurumsal bir kimliğe sahip olmasına yardımcı olurken, firmaların bu ürün sayesinde daha fazla bireye ulaşılması sağlanır. Özel baskılı koli bantları firmaların bilinirliliğini artırması sayesinde kargo ya da sevkiyat işlemlerinde ürünlerin daha kolay bir şekilde ayırt edilebilmesine de imkân tanımaktadır.

 

Özel baskılı bant tercih eden firmalar iyi bir izlenim bırakmasının yanı sıra ücretsiz olarak reklam olanağına da sahip olmaktadırlar. Buna göre özel olarak üretilen baskılı ya da logolu bantlar farklı amaçlar içinde etkili özümler sunar. Kargo durumlarında özel baskılı bantlar kullanılan her ürün daha güvenli hale gelmiş olur. Bunun nedeni ise özel baskılı koli bantlarının açılması durumlarında kendini rahat bir şekilde belli edebileceğidir.

 

Marka Baskılı Bant

Marka baskılı bantlar firmaların tanınmasını sağlayan en önemli etkendir. Kargo işlemleri sırasında kutular üzerine kullanılan marka bantlar kargoların hangi firmalara ait olduğunu belirlemenin en önemli yoludur. Ayrıca firmalar daha kurumsal bir kimliğe sahip olurken daha fazla müşteriye de bu şekilde ulaşma imkanı sağlar.

 

Firma Baskılı Bant

Firmaların logo ve isimlerinin yazılı olduğu firma baskılı bantlar, son dönemlerde en fazla tercih edilen bant çeşididir. Farklı renk seçenekleri, bantlar üzerinde tercih edilecek isim – logo ya da resim sayesinde istenilen her tarzda kendine ait firma baskılı bandı tercih edebilir.

 

Logo Baskılı Bant

Firmaların tercih ettiği ya da kurumsal olarak kullandıkları logolar firmaların tanınmasındaki önemli araçlardan bir tanesidir. Logo baskılı bantlar ise firmaların kurumsallığını gösteren bantları tercih ederek hem kargo sürecinde ürünlerinin açılıp açılmadığını kontrol ederken diğer ürünlerden ayırt edilmesini de sağlar. Bu nedenle firmalar genellikle baskılı bant tercih ederken logo tercih ederler.

Logolu koli bandı firmalar için özel olarak tasarlanan, farklı boyutlarda renklerde ve kurumsallıklarını temsil etmek amacıyla bant üstünde tercih ettikleri logo ya da isimlerdir.

Akrilik bant ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.  Koli bandı fiyat almak isterseniz de iletişime bir tık uzağınızdayız!

Sık Sorulan Sorular

1Baskılı Koli Bandı Nedir ?

Marka tanıtımı, firma logosu kullanımı, uyarı mesajı etiketleme, paket içindekileri tanımlama, başka ürün veya hizmetin reklamını yapmak için kullanılan bant çeşitidir.

2Logolu Fiyatları Ne Kadar ?

Logo baskılı bant fiyatları, müşterinin isteklerine göre farklılık göstermektedir. İstenilen miktar ve baskının modeline göre değişmektedir.  Bonabant iletişim sayfasından iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

3Baskılı Bant Üreticileri

Baskılı bant üretici firmalarının en büyüğü olan bonabant, ülkemizde ve dünyada bir çok bölgeye üretim yapmaktadır.