Ruban Bobine

Matière première BOPP Film
Boyutlar 4,5cm X 50mt ~ 1000 mt / 4,8cm X 1000mt ~ 800 mt / 5cm X 50mt ~ 1000 mt
épaisseur (micron) 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ
Couleur Sarı / Şeffaf / Turuncu / Taba
Résistance thermique ‘-20°C > 80°C
Aperçu Support PP solide
  Adhérence rapide
  fort conservatisme
  écologique
Kullanım Alanları Fermeture de la boîte
  Fermeture de l’emballage
Acheter sur trendyol Hotmelt Banthepsiburada Hotmelt Bantamazon bonabant Hotmelt Bantn11 Hotmelt Bant

Caractéristique adhésive forte

Production dans la couleur désirée

Production dans la largeur et la longueur souhaitées

bantlar Ruban Bobine

Matière première Couleur Type d’Adhésif épaisseur (micron) Résistance thermique
Film BOPP Transparent ou coloré Acrylique -thermofusible 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ -20°C > 80°C
Film BOPP   Acrylique -thermofusible 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ -20°C > 80°C
Film BOPP   Acrylique -thermofusible 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ -20°C > 80°C
Film BOPP   Acrylique -thermofusible 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ -20°C > 80°C
Film BOPP   Acrylique -thermofusible 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ -20°C > 80°C

 

Ruban Bobine

« La bobine Jumbo fait partie des produits les plus importants utilisés dans le domaine de l’emballage. L’importance de ce type de ruban se manifeste dans sa capacité à assurer une fermeture rapide et parfaite des cartons puisqu’il est fait pour les machines à ruban. Les bobines Jumbo sont disponibles en différentes tailles en fonction des dimensions de la machine à ruban.

Les rubans bobines  sont utilisées pour l’emballage des cadeaux, des fleurs, des marchandises, etc. Elles sont préférées pour leurs caractéristiques de durabilité et de longévité.

Les entreprises d’emballage le préfèrent car il facilite le processus d’emballage en termes de temps et de coût. Il existe plus d’un type selon l’usage. Ils sont produits en fonction du type de cartons et de leur contenu. Le ruban Jumbo peut être transparent, coloré et imprimé, notamment par impression numérique et jet d’encre. Il existe deux options pour les bobines Jumbo, à savoir le pressage à chaud ou à froid.

Pour plus d’informations, veuillez prendre contact avec notre équipe. »

 

Toptan Jumbo Bobin 

Sizde sitemiz üzerinden kolay bir şekilde sipariş vererek boşa giden zamanın ve çabaların önüne geçerek zaman kazanabilirsiniz. En kaliteli ürünleri ve hizmeti vermeye devam ederek, gerek Türkiye gerekse Global alanda faaliyet göstermeye devam edeceğiz. İhtiyacınıza yönelik Jumbo bobin streç fiyatları için sitemiz üzerinden inceleyerek ihtiyaç duyduğunuzda iletişim kısmından müşteri hizmetlerine bağlanarak destek alabilirsiniz.

Jumbo Bobin Ne Demek

Jumbo bobin, bantların üretiminde kullanılan en önemli ürünler arasında yer alır. Bandın ana maddesi olan yani yapışkanların tutturulmasını sağlayan ve bantların bütünlüğünü sağlayan nesneye Jumbo bobin ismi verilir. Jumbo bobinler birbirinden farklı ebatlarda bulunmaktadır. Farklı sektörler için kullanıma uygun üretilen Jumbo bobinler sayesinde tercih yaparken ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Farklı ebatlarda üretilen Jumbo bobinler, farklı baskı çeşitlerine göre üretilirken aynı zaman da sıcak ya da soğuk pres olarak uygulanan Jumbo bobinlerde bulunmaktadır. Jumbo bobin kullanım alanları arasında en fazla tercih edilen alanlar ise genellikle kargo alanlarındır. Ancak Jumbo bobinler hayatımızın hemen her alanında fazlasıyla kullanılmaktadır.

Jumbo Bobin Dilimleme Makinesi

Jumbo bobin dilimleme makinesi farklı boyutlarda tercih edilen bobinlerin kesilmesi işlemini yapan makinelerdir. Farklı türlerde ve farklı özelliklerde bulunan Jumbo bobin dilimleme makineleri kullanım alanlarına göre birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İnsan gücünün kullanıldığı ve kullanılamadığı alanlarda kesim yapabilen bu makineler kalitelerine ve özelliklerine göre farklı fiyatlara göre ayrılmaktadır. Yüksek hızlı dilimleme makineleri dört katlı olarak üretilen makineler olsa da genellikle tüketim alanlarına göre özel makineler bulunmaktadır. Ancak genel olarak Jumbo bobin dilimleme makinelerinin 4 farklı ana görev alanları bulunur. Bunlar ise;

  1. Sarım Kontrolü: Doğrudan kaydırıcı rayların kalkışlarını kontrol eden sistemdir. Kısacası kaydırağın hareket etmesini sağlayan sistemdir.
  2. Alt Dilimleme Bıçağı: Tek parça halinde bulunan bu bıçak ise birden fazla bıçağın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş bir settir. 
  3. Arka Stant: İleri ve geri gidebilme özelliği buluna bu alanı kontrol etmek oldukça kolaydır. 
  4. Gelişmiş Kalender Teknolojisi: bir ya da birden fazla motoru bulunan alandır. Makinelerin özelliklerine göre bu alanda birden fazla motor bulunur. 

4 farklı alanı bulunan Jumbo bobinler müşterilerin talepleri ve ihtiyaçlarına göre kesim yaparak ürünleri seri halde hazır eden makine sistemidir.

Jumbo Bobin Streç Fiyatları

Jumbo bobin streç filmlerin fiyatları ilk olarak kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Üretim maliyetlerini düşürmek amacıyla yapılan toplu siparişler sayesinde normalin daha da azına Jumbo bobin sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin sayısının fazla olması maliyeti düşüreceği için sipariş oluştururken bu önemli noktayı göz önünde bulundurun. Jumbo bobin fiyatlarıysa ürünlerin metresine göre hesaplanır. Ancak bazı firmalar müşterilerine özel olarak gerçekleştirdiği yüzdelik indirimler fiyatları etkileyebilir. Jumbo bobin streç fiyatları hakkında net bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçerek istediğiniz ürün sayısı ya da metresine göre fiyat alabilirsiniz.

Jumbo Bobin Üreticileri 

Jumbo bobin üreticileri eşya ya da kolilerin paketlenmesi amacıyla tercih edilen Jumbo bobin üretimini gerçekleştirilen firmalardır. Genellikle ürünlerin zedelenmesi amacıyla tercih edilen bu bobinlerin kalitesine göre fiyat farklılıkları da görülmektedir. Farklı sektörlerde rahatlıkla kullanılabilecek Jumbo bobinleri üreten firmaların ürün kalitesine göre fiyat farklılıkları da bulunmaktadır. Kalitelerine göre sınıflandırma yapan Jumbo bobin üreticileri, verilen siparişlere göre de fiyat çıkartmaktadır. Kalite kontrol alanında kusursuz hizmet veren üreticiler, müşterilerin taleplerini karşılama konusunda gerekli çalışmaları yaptıktan sonra üretim aşmasına geçerler. 

Ülkemizde birden fazla Jumbo bobin üreticisi olması nedeniyle kalite ve fiyat farklarıyla karşılaşmanız mümkün. Talepleriniz doğrultusunda siparişlerinizi firmalara sunarak tercih edeceğiniz fiyat aralıkları ve kalitesine göre ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Koli bandı ürün grubumuzu da incelemenizi öneririz.

https://www.youtube.com/watch?v=kdK9Gc0iv28