Kurumsal

AYKUT GIDA AMBALAJ TİCARET LTD.ŞTİ 1989 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yağ sektörüyle Mersin piyasasına adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yurtiçi satışlarının yanı sıra Irak, Suriye ve Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Afrika ülkelerine ve Hindistan, Sri Lanka, Pakistan gibi Asya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Ana hedefimiz, kaliteli ürünlerimiz ve hizmetimizle müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır. Aynı zamanda Serbest Bölgede faaliyeti göstermekte olan aylık kapasitesi 2.000 tonluk yemeklik yağ tesisimiz bulunmaktadır. Üretim ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi‘yle belgelendirilmiş modern tesislerinde Türk Gıda kodeksi ve TSE standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Üretimin her aşaması konusunda uzman teknik elemanlarca gerçekleştirilip gıda mühendisi tarafından denetlenmektedir. Gerek ülkemiz üreticisinden tedarik ettiğimiz, gerekse ithal ettiğimiz ürünlerde aradığımız ilk şart, genel müdürümüzün koymuş olduğu ilkeler doğrultusunda, kaliteli olmalarıdır. Ürünü tedarik ederken kaliteyi tespit etmek için laboratuarımızda yapılan testlere ve uzmanlarımızın tecrübelerine güveniriz. Her türlü testten geçmiş olan işlenmiş ürünler ise, uzmanlarımızın denetiminde kontrol edilmektedir.

bonabant fabrika Kurumsal

Hedefimiz

  • Koli bantı üretimini artırmak
  • Ürün çeşitliliğini artırmak
  • Yurt dışı pazarında ihracat yapmak
  • Daha çok istihdam sağlayabilmek
  • Bonabant’ı geniş kitlelere sunmak ve tanıtmak
  • Tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi hedeflemekteyiz.
yerli uretim Kurumsal

Yerli Üretimin Önemi

Milli sermaye ile yerli üretim yapmayı kendisine ilke olarak belirleyen Aykut Gıda Ambalaj Tic. Ltd. Şti. Mersin’de yapışkanlı paket bandı üretim tesisini BonaBant markası ile faaliyete alıyor.

Halihazırda ülkemize yurtdışından ithal edilmekte olan yapışkanlı paket bantları BonaBant tesislerinde, bioryente polipropilen film tesisimizde üreteceğimiz yapıştırtıcı tutkalı, birlikte işleyerek Jumbo bobinlerde yapışkanlı şeffaf bant (scotch tape) üretilmektedir.

Koli Bandı Üretiminde

Türkiye’nin Lider Markası

Teknolojik makine parkı ve sürekli çalışan ARGE ekibi ile en kaliteli YERLİ

ÜRETİM Koli Bandını üretmek BonaBant’ın Misyonlarından sadece

birisi.