Hotmelt Bant

TaşıyıcıBOPP Film
Boyutlar4,5cm X 50mt ~ 1000 mt / 4,8cm X 1000mt ~ 800 mt / 5cm X 50mt ~ 1000 mt
Kalınlık36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ
RenklerŞeffaf
Isı Dayanımı-20°C > 60°C
Genel BakışGüçlü PP taşıyıcı
Kullanım AlanlarıSert yapışma gücü
 Kolay ve hızlı kullanım
 Kokusuz
 Çevre dostu
 Koli kapatma,Ambalaj kapatma,Naylon ve plastik
Satın Altrendyol Hotmelt Banthepsiburada Hotmelt Bantamazon bonabant Hotmelt Bantn11 Hotmelt BantHotmelt Bant

Güçlü Yapıştırma
Özelliği

İstenilen Renkte
Üretim

İstenilen Genişlikte ve Uzunlukta Üretim

bantlar Hotmelt Bant
Taşıyıcı Renk Tutkal Kalınlık Isı Dayanımı
BOPP Film Şeffaf Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film   Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film   Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film   Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C
BOPP Film   Akrilik 36µ / 38µ / 40µ / 42µ / 45µ / 47µ-20°C > 80°C

Hotmelt Bantlar ve Fiyatları

Hotmelt bant, ülkemizde genellikle kargo işlemleri sırasında paketlerin kapatılması amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle sürekli olarak kargo işlemleri yapan firmalar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda ve uzunluklarda bulunan hotmelt bantlarını firmamız uygun fiyat olanaklarıyla üretmektedir.

Hotmelt bantlar ayrıca firmalar tarafından logo ya da kurumsal bir izlenim oluşturmak amacıyla isim ya da logolarını hotmelt bant üzerine işleterek ön olana çıkmaktadır. Bu nedenle özellikle firmalar için oldukça bir öneme sahip olan Hotmelt bantlar, firmamız tarafından baskılı ve baskısız üretilerek tamamen müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Hotmelt Bant Kullanmanın Avantajları ve Fiyatları Nelerdir?

Hotmelt bant kargo yapılacak karton, naylon vb. ürünlerin sağlıklı bir şekilde kapatılarak içinde bulunan ürünlerin zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle Hotmelt bant kargo işlemleriyle ilgilenen firmalar ya da bireysel kullanıcılar için oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Firmamız Hotmelt bant üretimini 1. Sınıf olarak üretmektedir. Ayrıca firmaların isteklerine göre baskılı ya da baskısız olarak üretim gerçekleştirmektedir.

Hotmelt bant fiyatları üretilecek malzemenin baskılı ya da baskısız olmasının yanı sıra bant adetine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle baskılı Hotmelt bantlar, baskısız olanlara göre biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Hotmelt bant fiyatlarını ekleyen bir diğer etkense alınacak bant sayısıdır. Üretime alınacak bant sayısı ne kadar yüksek olursa fiyat olarak biraz daha uygun olacaktır. Bu nedenle fiyat konusunda daha net bilgi verebilmek için firmamızla iletişime geçerek tercih ettiğiniz Hotmelt bant çeşidinin baskılı ya da baskısız olacağını ve üretilecek bant fiyatını bildirerek fiyat konusunda daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Firmamız Hotmelt bant toptan üretimi için 1. Sınıf malzemeler kullanarak ürün kalitesini en ön planda tutmaktadır.

Hotmelt Koli Bandı Üreticileri

Hotmelt bant üreticileri, firmalar için tercih edecekleri adete göre bant üretirler. Ancak son dönemlerde baskılı bantlar da popüler bir hale geldi. Firmalar tarafından istenilen özelliklere göre üretilen bantlar firmaların daha iyi bir izlenim olmasına ve müşteriler tarafından daha iyi tanınmasına yardımcı oluyor. Sadece baskılı değil aynı zaman da baskısız olarak üretilen hotmelt bantların renk çeşitleri de bulunmaktadır. Hotmelt bant üreticileri müşterilerin talepleri doğrultusunda üretim gerçekleştirdiği için tercih edilecek ürünler fiyata direkt olarak etki etmektedir.

Toptan Hotmelt Koli Bandı

Toptan satışı gerçekleştirilen koli bantları baskılı ya da baskısız olarak farklı gruplara ayrılır. Baskılı olarak sipariş edilen hotmelt bantların en az 100 adet olması gerekmektedir. 100 adet altında olan siparişlerin üretimi gerçekleştirilemediği için sipariş verirken minimum 100 adet vermek gerekmektedir. Ayrıca baskısız bantlar da tercih edilirken miktarı da baskısızlar kadar önemlidir. Ancak bu konuda herhangi bir sınırlama olmasa da en az 100 adet sipariş ederek fiyat olarak daha uyguna alma şansınız bulunmaktadır.

Hotmelt Çift Taraflı Bant

Hotmelt çift taraflı bantların birden fazla kullanım alanları bulunur. Dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan bantların üretim aşamasında kullanılan malzemelere göre kalitesi de değişmektedir. 1. Sınıf kaliteden üretilmiş hotmelt çift taraflı bantlar daha uzun süreli kullanımlar sunmaktadır. Kalitelerine göre değişiklik gösterdiği için tercih edeceğiniz kaliteye göre çift taraflı bantları bulmanız mümkündür.

Hotmelt Bant Nerelerde Kullanılır ?

Hotmelt bantların ilk kulanım alanları olarak kargo ürünlerinin kapatılması olarak kullanılsa da, hotmelt bantların üretim aşamasındaki gelişimi sayesinde dayanıklılığı ve kalitesinde artış yaşandı. Bu nedenle daha fazla alana yayılan hotmelt bantlar hemen her iş sektöründe aktif olarak kullanılmaya başlandı. 

Hotmelt bantların kullanım alanlarının başında gelen kargo alanlarında meydana gelen kurumsallaşma ile birlikte firmalar kimliklerini daha resmi olarak tanıtmak amacıyla bantların da baskılı olanlarını tercih etmeye başladı. Baskılı hotmelt bantların üretimi ile birlikte hemen her alanda aktif olarak kullanılan hotmelt bantlar, her firmaya özel olarak tercih ettiği özelliklere göre üretilmeye başlandı. İnşaat, otomotiv, sanayi ve kargo alanları hotmelt bandın en fazla kullanıldığı alanların başında gelmektedir.

Baskılı bant hakkında bilgi almak isterseniz, baskılı bant sayfamıza bekleriz. Koli bandı toptan satış fiyatları sitemizde bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

1Hotmelt Bant Nedir ?

Hotmelt bant, pek farklı alanlarda kullanılan ve el ile kolayca koparılan bir bant çeşididir. Genelde karton, çuval, koli, naylon, plastik vb. ürünlerin yapıştırılmasında kullanılır.

2Hotmelt Koli Bandı Nedir ?

Hotmelt koli bantları, sağlam yapışma gücüne sahiptirler, yapıştıkları yere hızlı tutunurlar ve gerilme mukavemetine sahip olan bir bant çeşitidir.

3Hotmelt Koli Bandı Özellikleri Nelerdir ?

Hotmelt koli bandı özelliklerinin başında kolay yapışma özelliği gelir. Kolay yapıştığı gibi kolayda koparılan bir bant çeşitidir. Hotmelt bantlar naylon, plastik ve karton gibi ürünlere kolayca yapışır ve koparılır. Hotmelt bantlar ayrıca baskılı bant gibi de kullanılabilir. Hotmelt bantların üstüne logo, marka ismi vb. işlemler yapılabiliyor.