Akrilik Köpük Bant Ne Yarar ?
Akrilik Köpük Bant Ne İşe Yarar?
23 Aralık 2021
Baskılı Bant İmalatı

Baskılı Bant Üretimi

Baskılı Bant İmalatı – Bonabant

Baskılı bant imalatı, bant konusunda profesyonelce hizmet vermek amacıyla özel olarak kurulan fabrikalarda gerçekleştirilmektedir. Koli bandı üreticileri firmaların logo, isim, işaret ya da tercih edebilecekleri görselleri bant üzerlerine özel olarak basma yöntemi ile sağlanır. Üstünde baskı olarak kullanılan baskılı bantların farklı zemin renklerine göre tercih edebilmekte mümkündür. Koli bandı üreticileri son aşamalarda ise özel yapıştırıcı malzemeyi koli bantlarının üzerine aktararak baskılı bant imalatını gerçekleştirir. Kaliteli baskılı bant elde etmek için direkt olarak üretici firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Koli bantlarının kusursuz bir baskı olarak üretmek için tecrübe ve teknikler son derece önemlidir. İlk olarak tercih edilerek kullanılan ham maddelerin kaliteli olması gerekmektedir. Kalitede sürekliliği sağlayabilmek amacıyla tercih edeceğiniz markaları özenle araştırmanız gerekmektedir. Baskılı koli bantları farklı genişliklere göre tercih edilerek üretilmektedir. Baskılı bantların en önemli avantajı firmalara kurumsal kimlik sağlayarak ücretsiz olarak reklam imkanı sunar. Bu amaçla baskılı bant imalatını gerçekleştiren firmalar çok önemli bir konumda yer alır.

Yapışkanlı Bant Üreticileri

Bant üreticileri endüstriyel ve yapıştırıcı bant alanlarında yılların verdiği tecrübeler ile müşterilere hizmet vermektedir. Özel olarak markalaşan kimlikleri sayesinde yurt içi ve yurt dışı alanlarında yapışkanlı bant üreterek müşterilerine ulaştırır. Ürün yelpazesinde farklı çeşitlerin olmasıyla birlikte ebat olarak sunulan ürün seçenekleri ile Türkiye ve yurt dışına en iyi şekilde ürünleri üretmektedir. Ülkemizde farklı yapışkanlı bant üreticileri olması nedeniyle tercih edilecek fiyat seçeneklerinin yanı sıra her kaliteye özgün olarak birbirinden farklı bant çeşitlerini bulmak mümkün. Baskılı, baskısız, Hotmelt ve akrilik vb. bant seçenekleri ile farklı alanlarda hizmet veren bant üreticileri, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Baskılı Bant Üreticileri

Baskılı Bant Üreticileri

Baskılı Bant İmalatı ve Üreticileri

Baskılı bant üreticileri, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda tercih edilen uzunlukta ya da dilimlenmiş halde bantları müşterilere sunar. Bantlar standart olarak kahverengi, beyaz ya da şeffaf olarak üretildiği gibi müşterilerin istekleri doğrultusunda tercih edilecek renge göre de üretilmektedir. 

Baskılı bantlarda tercih edilecek yazılar, logolar ya da resimler farklı boylarda ve farklı renklerde özel baskı ile üretilmektedir. Baskılı koli bandı kullanımı tüketim noktasına kadar açılması önlenecek şekilde özel olarak paketlenerek gönderilmektedir. Baskılı bantların en önemli özelliği ise ücretsiz şekilde reklamın yanı sıra kurumsal bir kimliği de ön plana çıkarmaktadır.

Baskılı Koli Bandı İmalatı

Baskılı koli bandı imalatı yapan firmalar farklı sektör deneyimleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan firmalar farklı çeşitlerin yanı sıra sınırsız ebatlama seçenekleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Markalaşmanın en önemli adımları arasında yer alan baskılı koli bantlarının üretimleri müşterilerin talepleri göz önüne alınarak üretilmektedir. 

Baskılı koli bandı imalatının uygulandığı bazı alanlar;

 • Otomotiv
 • Reklamcılık
 • İnşaat
 • Matbaa
 • Metal
 • Beyaz Eşya
 • Elektrik –Elektronik
 • Medikal
 • Tekstil
 • Ambalaj
 • Havacılık
 • Lojistik
 • Enerji
 • Gıda
 • Tarım

 

Baskılı Bant Kullanım Alanlarını merak ediyorsanız, linke tıklayarak yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkçe